Teknoloji

Prime Gaming Mart 2023 Oyunları Açıklandı

Prime Gaming Youtube kanalında yayınlanan yeni video ile Prime Gaming Mart 2023 oyunları emin oldu. Yeni ayda toplam yedi oyun abonelere sunulacak. Detaylar burada.

Bildiğiniz gibi Epic Games mağazasına örnek olarak Prime Gaming hizmetinde her ay düzenli olarak pek çok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu sudan bile ucuz diyebileceğimiz çok uygun fiyata aboneleriyle buluşturmuştur.

Mart ayında Amazon Prime aboneliğiniz kapsamında erişebileceğiniz oyunların başında ise geçtiğimiz haftalarda Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılıyordu. hoşçakaliçindeyken Baldur Kapısı: Gelişmiş Sürümlistenin parlayan ismi olur.

Prime Gaming Mart 2023 Listelenen Oyunlar

2 Mart 2023

  • Baldur Kapısı: Gelişmiş Sürüm

9 Mart 2023

  • hoşçakal
  • ben balığım

16 Mart 2023

  • Faraway 3: Arktik Kaçış

23 Mart 2023

  • Şeytanlar Kitabı
  • Peaky Blinders: Beyni

30 Mart 2023

  • City of Legends: Trapping in Mirror – Collector’s Edition

Baldur’s Gate: Enhanced Edition, Ocak 2013’te piyasaya sürüldü. Infinity motorunun yenilenmiş ve geliştirilmiş bir versiyonuyla hazırlanan bu sürüm aynı zamanda Tales of the Sword Coast genişleme paketini, yeni bir macerayı, üç yeni karakteri, yeni ses setlerini, yüzlerce güzelleştirmeyi içeriyor yepyeni oyun ve yüksek çözünürlüklü ekran için duruyor.

Listedeki oyunlardan biri olan Adios, bizi domuz yetiştiricisi rolüne sokacak. Mafyanın geride bıraktıkları cesetlerden kurtulmak için domuzlarımızı kullanmasına kızıyoruz ve bir sonraki ziyaretlerinde bunu açıkça konuşuyoruz. Olaylar bundan sonra gelişmeye başlar.


Amazon’un Mart ayı için vereceği ücretsiz yapımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Ücretsiz olarak sunulacak video oyunları ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu